PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107921}
6,2 4 208
ocen
6,2 10 1 4208
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

i to maja byc kibice ....no litosci ....niektorych od razu powinni odstrzelic .........brak slow ........

jez83


Niepowinienem tego pisac ale nie moge sie powstrzymac. Sam jestem kibicem, bije sie za moj klub i lubie to. A tobie nic do tego, robimy to w lesie nie psujemy widowiska sportowego. To nasza sprawa, ja nie potepiam tego co ty robisz i chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co mowisz, "rozstrzelac"? Pilnuj swojego nosa. Jestes smieszny.

ocenił(a) film na 10
ostrowski4

Beznadziejny to jest autor tego tematu ale jak juz kiedys wspomnialem niektorym zostaje tylko napinka.Jestem ciekaw czy ktoremus z chlopakow z "ekipy" walnal by tak tekst...

pudlo88

a to już do kurwy nędzy sam jeden nie istniejesz? istnieje tylko jakaś ekipa z odpowiedzialnością zbiorową gdzie nikt nie odpowiada za swoje czyny - nie ma winnych? Taka jest prawda, że jednostki zagubione w życiu kochają masówki - a sam 1vs1 rzadko kiedy wyskakują.

wyzywacie - jakbys byl na meczu/jakbys przedl na ustawke/itp. chuj wam w dupę! macie do kogoś wąty to pokażcie klasę 1vs1 a nie w masówkach. Niemcy też mieli nazistowską masówkę a po wojnie tylko pierdolili że wykonywali rozkazy.


po za tym - jak można się bić za klub do kurwy nędzy???
za grupę ludzi, która może być skorumpowana, przekupna - w każdej chwili siupnąć 3 ligi w dół i zrobić ci mega zawód.

już naprawdę młody człowiek nie ma żadnych ideałów w Polsce jak tylko napierdalać się 'za klub'?

o żesz kurwa...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones