PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107921}
6,2 4 208
ocen
6,2 10 1 4208
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

Przed obejrzeniem filmu miałem całkowicie odmienne zdanie na temat kibiców. Teraz widzę to zupełnie inaczej. Wszystko zaczyna się od blokowisk. Tam na każdym kroku trzeba udowadniać swoją wartość. Dojrzewanie w toksycznym środowisku nasyconym agresją rodzi kolejną nienawiść, np. do policji. Powszechnie wiadomo, że stadiony to doskonałe miejsce na wyładowanie negatywnych emocji bez większej odpowiedzialności za swoje czyny. Podejrzewam, że ci ludzie takim zachowaniem chcą przez moment poczuć, że robią coś ważnego dla siebie ponieważ przez większość życia między blokami nie wyróżniali się niczym specjalnym.
Teraz patrzę na to jak na ekstremalny sport i nic mi do tego.

Hajdan

Po części na stadionach toczy się walka z tym systemem z którym wygrać się nie da (zwłaszcza lata 90). Stadion to miejsce gdzie mozna wyrazac opinie, których nie ma w mediach, cenzura nie obowiazuje. Wszyscy maja nas za kretynów i bandytów, wymagając od policji by nas pacyfikowali. Jasne. Tylko, że policja też nie jest święta, w większości to oni prowokują, potem jest zadyma i wina spada na Nas, koło sie zamyka. Oczywiście, ze teraz jest spokojniej na stadionach i cała nagonka na kibiców to głupota kreowana przez media, bo tak naprawdę na stadionie jest bezpiecznie. Tylko ze oprawy nie są ciekawe za to awantury, które są rzadziej tak, zło się sprzedaje...

Co do grillowania, kto co lubi. Lepiej niech się biją między sobą niż robić to co sie dzieje w Krakowie, jednakże Cracovia i Wisła nie podpisały tzw. paktu Poznańskiego i to ich sprawa. Farmazonem jest, że ustawka to zaraz na kosy, siekiery itd.

Oni robią to między sobą wg. kodeksu, który przestrzegają i za wspólną zgodą, nie wiem w czym to ludziom przeszkadza, mnie przeszkadza muzyka techno u sąsiada ale to jest wolny kraj i może sobie słuchać jej byleby nie robił mi krzywdy tym, oni krzywdy nikomu nie robią.

Pozdrawiam trzeźwo myślących, ekipy Ultras, panów spod znaku H jak i fanatycznych szalików. Polscy kibice są jednymi z najlepszych w Europie (Ultras jak i H) dzięki naszemu wspólnemu wkładowi.

Tylko Legia ukochana Legia...

Pozdrawiam wszystkie Nasze zgody, szacunek bracia

Tyle.

Tommy_DeVito

Podpisuję się pod twoim wpisem. Gdybyś tylko jeszcze był za Widzewem... :) Pozdro.

Tommy_DeVito

Pozdrawiam TC

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones