PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107921}
6,2 4 208
ocen
6,2 10 1 4208
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

W związku z tym, że pojawiło się sporo kontrowersji co do utworów, które możemy usłyszeć w "Klatce" chciałbym coś wyjaśnić. Pierwszy utwór (początek filmu) jest autorstwa Milkshop i nosi nazwę Like You (polska wersja utworu - Tak jak Ty). Dostępny będzie na najnowszej płycie (trzeciej z kolei) zespołu, która miała się już ukazać na jesieni 2007 roku. Kiedy się ukaże - nie wiem. Polska wersja tego utworu znajduje się natomiast na pierwszej płycie (Podobnie jak zespół nazywa się "Milkshop").

Natomiast w filmie jest też utwór amerykańskiego zespołu Shimmy - No princess. Można go usłyszeć, gdy pokazywane są ustawki. Generalnie chyba nawet kilka razy pojawia się w filmie. Niezaprzeczalnie jest to Shimmy, co można sobie zobaczyć na koniec filmu (gdy pojawia się napis: "W filmie wykorzystano utwory: Shimmy, PC Park, etc.")

Zresztą sami się przekonajcie:

Oto Shimmy: http://www.youtube.com/watch?v=6vBVdARLFyk

Na Like You musimy poczekać.

Oba utwory rewelacyjne! Coś w stylu Lamb, czy Daughter Darling.

Martinez

Witam, utwór "Like you" startuje w konkursie Vena Festiwal, na stronie
www.ican.pepsi.pl
mozna na nas zagłosować. Utwór ukaże się jesienią, na 3 płycie MILKSHOP.
Zapraszamy więc do oddania głosu i podania tej informacji dalej,

pozdrowienia MILKSHOP

ocenił(a) film na 5
Martinez

wielkie dzięki za info. <za krótki> <za krótki> <za krótki>

Martinez

@Martinez:
Shimmy to zespół z Krakowa, który potem został przemianowany na Milkshop...
Wiem bo mój przyjaciel grał w nim na perkusji. Najpierw było Shimmy (w którym była ta sama wokalistka co później w Milkshop i ten sam kompozytor czyli Iza Tomczyk i Piotr Krakowski)
Nie wiem skąd pomysł że Shimmy to amerykański zespół...

ocenił(a) film na 7
Belaja

nie mam zielonego pojęcia skąd mi się to wzięło te trzy lata temu. Pamiętam, że wtedy po Klatce przekopywałem sieć w szerz i wzdłuż w poszukiwaniu muzyki z filmu i pewnie na coś musiałem natrafić, że się tak zasugerowałem. W każdym razie dzięki za sprostowanie. PS Ktoś wie co się dzieje z Milkshop w takim razie teraz?

Martinez

Ludzie - wielkie dzięki za poruszenie tego wątku. Ta muzyka jest fenomenalna i nie mogę uwierzyć, że ten zespół już nie istnieje. :(

Martinez

mam jakichś 9-10 kawałków Shimmy/Milkshop gdzies na płycie jakby ktoś miał chęc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones