PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107921}
6,2 4 208
ocen
6,2 10 1 4208
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

... dokumentalny pokazujący "życie" bandy niedorozwiniętych ćwierćmózgów, których celem w życiu jest napier**lanie się we wszystkich możliwych miejscach!. Ale dobrze, że takie ustawki, jak te zaprezentowane na filmie są, przyroda sama się oczyszcza ze śmieci :)

ocenił(a) film na 10
mourningrise

Widac ze na necie kozakujesz Mam nadzieje ze kiedys zrozumeisz o co w tym chdozi albo kiedys wezniesz sie na odwage i powiesz to ktoryms bojowkarza w twarz w co watpie.A narazie zycze powodzenia i dalszego bycia slabym i pokszywdzonym przez zycie a widac taki jestes bo zostala Ci tylko netowa napinka.

ocenił(a) film na 4
pudlo88

Ależ ja nie kozakuje i nie chce kozakować, po prostu wyrażam swoją opinię na ten temat. A na sparing wyskoczyć mogę, nie widze problemu ;]

ocenił(a) film na 10
mourningrise

to ja zapraszam na ustawki w Łodzi po derbach WDZW&ŁKS, i powiedz to któremuś z nim, zniszczą Cie chłopie...

pudlo88

pokSZywdzony to ty jesteś ale przez los ćwierćmózgu i nie spinaj pośladów,tak naprawdę ten film jest o wyspecjalizowanej grupie przeszkolonych małp,które się tylko poniżają

mourningrise

Ja pie..ole,po prostu żenada.Co to w ogóle ma znaczyć "ustawka"?I jeszcze wypowiedzi poprzedzające mój wpis to gloryfikują,jakąś filozofie do tego urabiają.Ja tam bym ich wszystkich powsadzał na 25 lat,debile łyse,ku..a.I prosze mi tu nie proponować wyjścia na jakieś żałosne napie..alanie sie po ryjach za to że chamstwo krytykuje.Ja nie mam czasu.
Rozumiem,bić się w obronie honoru kobiety czy w obronie własnej.Ale po prostu nikt,nikt we wszechświecie nie przekona mnie że organizowanie spotakań towarzyskich w celu napier..lania się po łysych i głupich pałach ma sens.ŻAŁOSNE!!!

ocenił(a) film na 4
kocham_zuzienke

Hahaha. Oj koles, po tym co wyraziłeś na samej górze, jakbys przyszedł na mecz łks vs widzew, górnik vs ruch, legia vs lech to nasrałbyś w gacie i niewiedział co robic. Jak mozesz mówić, że możesz wyskoczyć na solówke, jak nawet nie wiesz ile ten drugi ma lat, ile ma w łapie, jaką sztuke walki trenuje? ŻAL! Nawet taki 16stolatek jak ja co kibicuje Górnikowi, ma 38 w łapie i trenuje Muay-Thai amatorsko. Więc nie wypowiadajcie sie lolki jak nic nie wiecie o ustawkach, polskich kibicach i meczach!

ocenił(a) film na 5
ksg666

Jednego czego nierozumiem to co ma rozmiar łapy, dop tegop jaki jest ktoś dobry w walce, mało tego , to że ktoś trenuje jakieś sztuki walki wcale nieznaczy że w prawdziwym, straciu ma jakieś szanse, więc sorki ale wypowiadasz sie jak nastolatek który jak słyszy że ktoś ma 38 w łapie ( wogóle co to jest;/ 48 rozumiem sie chcwalić ale 38?) to myśli że to maszyna do zabijania;/.
A co do filmu to podobała mi sie muzyka, była naprade dobra, co do ustawek to moim zdaniem to głupota ale jeśli ktoś chce to niech to robi, lepiej niech sie napierdalają miedzy sobą niż ludzi na ulicy

ksg666

a to już do kurwy nędzy sam jeden nie istniejesz? istnieje tylko jakaś ekipa z odpowiedzialnością zbiorową gdzie nikt nie odpowiada za swoje czyny - nie ma winnych? Taka jest prawda, że jednostki zagubione w życiu kochają masówki - a sam 1vs1 rzadko kiedy wyskakują.

wyzywacie - jakbys byl na meczu/jakbys przedl na ustawke/itp. chuj wam w dupę! macie do kogoś wąty to pokażcie klasę 1vs1 a nie w masówkach. Niemcy też mieli nazistowską masówkę a po wojnie tylko pierdolili że wykonywali rozkazy.


po za tym - jak można się bić za klub do kurwy nędzy???
za grupę ludzi, która może być skorumpowana, przekupna - w każdej chwili siupnąć 3 ligi w dół i zrobić ci mega zawód.

już naprawdę młody człowiek nie ma żadnych ideałów w Polsce jak tylko napierdalać się 'za klub'?

o żesz kurwa...

ksg666

ksg666 - znajdź sobie lepsze miejsce na te przechwałki niż filmweb, chcesz się dowartościować to przez pisanie kim to ty nie jesteś. Może to i prawda ale po co to piszesz ? Takie teksty to pospolity gówniażerski lans.
P.S. Nie pisz co sądzisz o mnie, bo mnie nie znasz, więc nie sil się na bluzgi. Piszę to bo uważam, że ci co faktycznie znają swoją wartość nie mają potrzeby gadania o tym dookoła.

ksg666

Ty wiesz,jedyna twoja sztuka walki to walenie konia-chodzi o przetrwanie do końca???

kocham_zuzienke

Podstawowa zasada - nie wiesz nic na temat to się nie wypowiadaj. Prawda jest taka, że pewnie na meczu nigdy nie byłeś i nie wiesz co potrafią polscy kibice. Jesteśmy zej..tymi fanatykami i każy idzie do końca za swój klub. Ktoś taki jak ty nie wiedząc wypuściłby się w szalu Widzewa na osiedle ŁKS-u albo odwrotnie ( wymieniłem Łódź ale równie dobrze to może być Kraków, trójmiasto, Warszawa a nawet mniejsze miasta jak nawet Włocławek )to byś żywy nie wrócił. W szpitalu byś był napewno. Również nie widziałeś wyje...ego widowiska ULTRAS, które potrafią stworzyć poszczególne ekipy. Ty uważasz ich za debili ? Spójrz na siebie. Co za człowiekiem trzeba być, żeby oceniać ludzi po tym, że są łysi ? O ja pie...le pomyśl 2 razy zanim coś napsizesz i sie nie ośmieszaj. Z resztą nie trace juz czasu na rozmowe z frajerem. Napisałbym pare rzeczy ale po co skoro tacy ludzie jak on nie potrafia nas zrozumiec. Kto choc raz byl w młynie, na wyjeździe drużyny wie co to znaczy. Pozdro dla kumatych.

bruce007

jedni lubią pić, inni lubią się bić


krzywdy nikomu nie robią


poza tym H obowiązuje kodeks


zresztą nie wszyscy kibice się leją

Pozdrawiam

Tommy_DeVito

fucking animals

Robert_De_Niro

z tym że niekoniecznie :-)

zresztą każdy z Nas jest zwierzęciem, ja tego nie uskuteczniam ale nie potępiam

ocenił(a) film na 8
Tommy_DeVito

mourningrise - typowy internetowy kozak, który ma pełno kompleksów i nie potrafi sie przemóc pójść na trening mma czy na siłownie i zobaczyc jak to naprawde jest, tylko wypisywać swoje wyjęte z dupy gówno warte posty.
Spotkal by kibola na ulicy czy fightera , lysego koksa odrazu by narobił w gacie i spierdalal haha, chłop życia nie zna...

ocenił(a) film na 4
CYBORG89

Synku, jedyną tutaj osobą, która nie zna życia, to Ty. Widzę, że mieszkasz na wsi, a nie w mieście, a na wsi jak wiadomo bronami się napierdalają. Nigdy nie byłeś w mieście, w centrum, w środku nocy i sam. Pracujesz, utrzymujesz siebie, dziewczynę, żonę?? Nie, więc nie gadaj mi, że nie znam życia. Życie to nie tylko napierdalanie. Kmiotek..

Robert_De_Niro

A ty niby kim jesteś, pajacu?!

bruce007

Niezła logika... Kibicuje innej drużynie niż Ty i za to "żywy nie wrócę" z Twojego osiedla. Faktycznie, to jest powód żeby fundować komuś szpital, być może zrobić z kogoś kalekę do końca życia, albo nawet zabić i nie mów mi że takie sytuacje się nie zdarzają (chociażby w Kielcach jak jakieś pojeby z Wisły zabiły bogu ducha winnego przechodnia, który stanął w obronie innego kolesia którego chcieli bić). To się nazywa szczyt oddania i poświęcenie dla własnego klubu... zabić kogoś dla klubu. Klub na pewno będzie wam wdzięczny. Tylko proszę nie mów, "nie wiesz nic na temat" bo trenowałem piłkę dobrych 8 lat i wiem coś na temat. I jednak uważam was za debili.

mourningrise

hmm, jeśli takie jest Twoje zdanie o chuliganach, to jakim cudem w swoich ulubionych filmach masz takie tytuły jak "Football Factory" i "Hooligans"?

qPa

Przede wszystkim film niepotrzebnie miesza tematykę hools z walkami MMA, w klatce. Te dwie rzeczy nie mają nic wspólnego, nie miały też w 2003 roku. Dlatego ciągle w Polsce gale w klatce będą się cieszyć złą opinią, bo się kojarzą z "mordobiciem", a to jest sport jak każdy inny: metody treningowe, forma rywalizacji, zasady itd. To jest klasyczny sport walki, jak boks czy zapasy. Zresztą środowisko MMA w Polsce: trenerzy, zawodnicy mają dość krytyczne właśnie z tego powodu zdanie o tym filmie.

Ja nie popieram hools, nie miałbym nic innego gdyby dwie grupy walczyły na zupełnym uboczu, nie mieszając w to osób postronnych i nie czyniąc szkód w mieniu publicznym. Niestety tak nie jest.

To co na lekki plusik to samo wykonanie, niezłe zdjęcia. Dlatego daję 3/10. Tylko za oprawę techniczną, bo merytorycznie jest źle.

mourningrise

Do: mourningrise, zdziwiłbyś się. Twierdzisz że same ćwierć mózgi się biją na ustawkach a pewnie rajcujesz się galami KSW i walkami Pudziana. Wiele osób z bojówek ma bardzo dobrze poukładane życie a sztuki walki to ich pasja. Nie wiem co wolisz: by były ustawki między osobami które chcą się bić między sobą czy żeby były zadymy na stadionie i często osoby postronne obrywały? Zastanów się często co piszesz chcąc komuś dowalić nie znając prawdy. Za dużo gazety koszernej czytałeś??

mourningrise

Kibole to je*ane brudasy. Powinno sie te brudne łyse ku*wy zagazować. Tanio, praktycznie i z korzyściami dla wszystkich. Prosty komentarz na prosty temat bo nie ma nic zawiłego w laniu sie po łysych łbach. Zwykła, czysta głupota.

ocenił(a) film na 7
Disco_Destroyer

Sory koleś jak ci się nie podoba ten styl to idż grać w gume z dciewczynami,czyściochu!

szuszu72

Czy wasz klub kiedykolwiek okazał wam wdzięczność za to, że zabiliście kibica przeciwnej drużyny albo zafundowaliście mu rehabilitację? ;]

ocenił(a) film na 5
gabrielafrancuz

Ludzi tłuką się, piją, ćpają, uprawiają przygodny seks, mordują, kradną i robią masę innych różnych rzeczy z powodu tej jeb*nej szarości. Niech Ci co tak potępiają agresje powiedzą mi czy nie mają innego zajoba który może być postrzegany przez otoczenie jako inny albo zły. Chłopaki z filmu nie tłuką się bo pójdą do nieba, zarobią pieniądze czy poprawią status społeczny, na to jest masa innych sposobów. Robią to bo im to odpowiada, bo chcą robić coś niecodziennego, a nie tylko ta jeb*na rutyna. A jeśli chodzi wypowiedź gdzieś z góry (o tym, że "ja z Legii ty z Lecha to się pozabijamy)... nie ma się co dziwić. Podczas wojny ludzie dzielą się wg. narodowości lub rasy, a nie koloru włosów, więc taki podział jest dość logiczny, na miasta. Zanim była piłka nożna, konflikty między miastami też istniały, więc nie kibole to wymyślili (do tych co oskarżają nas o wszelkie zło). Co do filmu nie podobał mi się fakt, że obraz opisujący agresje w społeczeństwie odnosił się głównie do kibiców.

mateuszjoe

Masz poniekąd racje, konflikty zawsze istniały. Kiedyś był podział na "krzyżaków" i "bosych antków". Strach było zostawić samochód jak miałeś rejestracje antka, a na całym parkingu samochody krzyżaków :P Było duże prawdopodobieństwo, że porysują samochód lub poprzebijają opony. Teraz konflikty są między klubami i nie dotyczy to tylko piłki nożnej. Np. W Toruniu jest konflikt Apator vs Elana - konflikt fanów żużla i piłki nożnej.
Oczywiście jestem przeciwko jakimkolwiek konfliktom bo nie mają większego sensu. Czym np. zawinił kibic polonii kibicowi legii? Zapytany kibic odpowie - nienawidzę go bo on nie jest kibicem mojego klubu. Takie konflikty są DEBILNE ! I żaden pseudokibic nie przekona mnie, że ustawki czemuś służą.

ocenił(a) film na 1
mourningrise

Podziemny krąg ;)

ocenił(a) film na 1
mourningrise

Zanim zacząłem oglądać zobaczyłem reżysera:) Ten koleś to jakiś nieudacznik. Spierdzielił wszystko. Nie polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones