PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107921}
6,2 4 208
ocen
6,2 10 1 4208
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

Pan Latkowski chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.I tu brautalnie a tam dziko i straszno.Ale -walki w klatce to specyficzny sport a chuliganka to już nie sport a sposób na życie,hobby-choć kontrowersyjne.Fil nie wyszedł i basta.
3/10

użytkownik usunięty
dvdwymiana

No, taka synteza nie wypadła najlepiej, film jest nieco chaotyczny.

ocenił(a) film na 7
dvdwymiana

Klatka to nazwa sektoru gości, stąd tytuł.

ocenił(a) film na 7
polkain

Połączenie tego z walkami w klatce było ok, nie ma co psioczyc na ten film. To bardzo cenny dokument

polkain

Polkain, tytuł wyszedł z nazwy miejsca walk MMA, czyli klatki. Połączenie chuliganów z MMA jest bardzo nie ok. Zawodnicy MMA to adepci sportów/sztuk walk, którzy nie licząc kilku kretynów są normalnymi obywatelami, hools to kto? Dresy, wandale, ludzie mający spaczone wartości, pełni nienawiści. Krótko mówiąc debile dorabiający idee typu honor chuligana do zwykłej bójki, rozwalania mienia, czasem krzywdzenia postronnych ludzi.

użytkownik usunięty
Abukashi

AbukKibleik uderzyłeś w samo sedno wkurwiczyło mnie to połączenie. Mój przyjaciel ma kumpla, który walczy w klatkach w Niemczech (jest to były bokser) a na co dzień jest ojcem, mężem, niczym się nie wyróżniającym od innych, spokojnym, przyjacielskim kumpelosem. A tutaj mamy co?? Dupnych, kozackich huliganów, którzy mają IQ mniejsze od kury... żałosne idee aż piałem ze śmiechu z tej nagonki na Policję, jacy oni to są przez nich krzywdzeni hahaha kto tu jest prowodyrem, kto chodzi na mecze z nożami, maczetami, siekierami... znałem takich kolesi co dzień wcześniej chodzili w nocy na stadion i ukrywali pod ławkami jakieś przedmioty do napierdalanki. Hahaha w ogóle komentarze tych pajacy, że niczym się nie wyróżniają od innych i w ogóle, że są normalną młodzieżą buhahahaha żal.pl seryjnie dno z wodorostami... nie warto pisać więcej zresztą i tak za dużo napisałem.

Zanim tak zaczniecie psioczyć na chuliganów, że to niby bezmózgi, spójrzcie jeden z drugim na siebie i na słownik ortograficzny - ot tak, dla zdrowia.

użytkownik usunięty
springerok

Po części masz rację to po prostu pod wpływem emocji ale z drugiej strony takie odzywki oraz przekleństwa są naturą nas ludzi bo nawet nie jednemu inteligencikowi zdarzy się w sposób impertynencki odezwać do drugiej osoby lub też wypowiedzieć się na dany temat publicznie. wiec nie rób z siebie takiego...

Mój tekst nie był zaadresowany do konkretnej osoby, tylko do wszystkich, którzy w sposób niepochlebny wyrażają się o kibicach, kierując się tylko tym, co przeczytają w prasie lub zobaczą w tv. Jest to dla mnie nie tylko niesprawiedliwe, ale i żenujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones